Duygularımıza Hitap Eden

Eşsiz Bir Yaşam

Doğanın İçinde Konforlu Yaşam

Doğanın içinde konforlu yaşam hayaliniz Bahçeşehir Platinum ile gerçeğe dönüşüyor. Bahçeşehir Yatırım İnşaat imzalı proje, Torbalı'nın huzur dolu atmosferinde özel bir yaşam imkanı sunuyor.

%70’i yeşil peyzaj alanlarından oluşan Bahçeşehir Platinum; 142 adet daire ve 8 adet ticari ünite olmak üzere toplam 11 bloktan oluşan bölgesinin en fazla yatırım ve yaşam odaklı projesidir.

Premium Yaşam
Premium Doğa

Şehir merkezine yakın konumuyla kent yaşamının içinde, yeşil çevresi özelliği ile şehir kaosundan çok uzak hissettirecek olan Bahçeşehir Platinum, doğal harikaları ve tertemiz havasıyla size premium bir doğa sunuyor.

Modern tasarım detayları Bahçeşehir Platinum'u bölgesinin ayrıcalıklı projesi kılarken, site yaşamıyla da "premium" yaşam alanı arzulayanların gönlünü en derinden fethediyor.

Yaşam Standardınız;
Konfor ve Lüks

Konfor ile süslü yeşil doğanın gölgesinde, sadeliğin lüksle buluştuğu modern bir mimari ile üretilen Bahçeşehir Platinum, Torbalı'nın doğal güzellikleri içinde konfor ve lüksü yaşam standardınız haline getiriyor.

Doğanın Kucağında
Özel Bir Yaşam

Torbalı'nın gelişmekte olan bölgesinde bulunan Bahçeşehir Platinum; temiz hava, lüks yaşam ve doğa içinde huzur vaadediyor.

Sürdürülebilir mimari anlayışla tasarlanan Bahçeşehir Platinum, sizin hayalinizi inşa ederken gelecek nesillerin de doğal yaşam ihtiyacını gözeterek %70’i yeşil alanlardan oluşmaktadır.

Detaylarda Saklı
Gizli Lüks

Bahçeşehir Platinum’da verandalar, hobi alanları, kent mobilyaları, gösterişli peyzaj alanları, açık spor tesisi, süs havuzları ve sitenize giren ihtişamlı giriş kapısıyla detaylarda saklı gizli lüksü betimliyor.

Hayallerinizin Ötesinde Detaylarla
Şımartılmaya Hazırlanın

Bölgenin ruhuna özel tasarlanan bahçelerde masmavi edasıyla yer alacak olan süs havuzları ve yüzme havuzları; doğal yaşamın tüm koşulları göz önüne alınarak tasarlandı.

Torbalı'nın doğal güzellikleri ile iç içe, kent merkezine yakın ancak kaostan uzak, konforlu ve özel bir hayat sizin de hayaliniz ise Bahçeşehir Platinum'a bekliyoruz.

Değişime
Adım Atın

Eşsiz güneşin eşliğinde İzmir melteminin dokunduğu tüller, büyüleyici dansları ile evinizden içeri huzurla giriyor. İhtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda dilediğiniz evi alarak, Bahçeşehir Platinum'un sunduğu eşsiz doğal yaşam için hayatınızı şimdiden değiştirmeye başlayabilirsiniz.

Bizi Ziyaret Edin
(0232) 854 84 84
Satış Ofisi: Torbalı Mah. Abdülhamit Cad. No:17/A
TORBALI - İZMİR